Hakkımızda

1994 yılında kurulan ve sektördeki çeyrek asrını doldurmaya hazırlanan Koza Gıda olarak Türkiye’de ithal gıda konusunda tartışmasız lider markayız. 23 farklı ülkeden 100’ün üzerinde marka distribütörlüğü ile; Tex-Mex, İtalyan, Japon, Çin, Hint, Tayland ve Avrupa mutfaklarına ait 1.200’den fazla ürünü müşterilerimizin mutfağına getiriyoruz.

 

Otel, kafe, restoran ve hazır yemek üreticilerinin büyük bölümüne hitap eden portföyümüzle, müşteri memnuniyeti odaklı satış ekibimizle ve güçlü sevkiyat altyapımızla sürekli hizmetinizdeyiz.

 

Günümüz mutfak trendlerini sizler için takip etmeye, dünya lezzetlerini mutfağınıza getirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmak için personelimize, teknolojik altyapımıza ve kurumsal kimliğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.

 

Dünya üretir; Koza Gıda sizin için getirir.

 

Misyonumuz

Dünya mutfaklarına ait tüm lezzetleri; gıda güvenliği, kalite, insan sağlığı ve mutlu müşteri ilkelerinden ödün vermeden; siz değerli müşterilerimizin mutfaklarına getirmeyi amaçlıyoruz.

 

Vizyonumuz

Dünya mutfaklarına ait yeni akımların, Türkiye’de öncüsü olmayı; fark yaratan hizmet anlayışımızla, sektördeki lider marka olarak kalmayı hedefliyoruz.